top of page

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione". Nelson Mandela

Podjęcie diety i znauczenie się zdrowych nawyków żywieniowch zawsze bywają wyzwaniem - jeśli potrzebujecie fachowej pomocy i konsultacji - z gorącego serca polecamy Wam spotkanie z Panią Ewą Górą.


Poniżej znajdziecie informacje o Pani Ewie


W swojej działalności psychodietetyka łączę elementy psychologii i dietetyki, wykorzystując holistyczne podejście. W odróżnieniu od typowego dietetyka nie koncentruję się jedynie na zmianach w diecie, redukcji masy ciała, ale również na zmianie myślenia oraz eliminacji przyczyn trudności związanych z jedzeniem. Zwracam szczególną uwagę na czynniki psychologiczne w kształtowaniu zachowań związanych z odżywianiem.

Opierając się na holistycznym podejściu do życia podchodzę do każdego pacjenta kompleksowo, zwracając uwagę nie tylko na dietę, ale także uwzględniając aspekty emocjonalne, duchowe i fizyczne.

Pomagam radzić sobie ze stresem oraz wspieram pacjenta na drodze do zmiany stylu życia, aby wprowadzone zasady stały się przyjemną rutyną a nie ciągłym myśleniem o wyrzeczeniach w codziennych zmaganiach. Osoby, z którymi współpracuję mogą liczyć na moje wsparcie na każdym etapie współpracy. Mogą polegać na mnie od strony dietetycznej, ale również psychologicznej. Służę także radą w doborze dodatkowych specjalistów z dziedzin sportu, psychologii oraz w zakresie nauk medycznych. Współpraca wielu specjalistów o szerokiej wiedzę jest niezwykle istotna w holistycznym podejściu do pacjenta.

Moja praca opiera się głównie na szukaniu przyczyny występujących zaburzeń, tak aby wprowadzone zmiany przyniosły trwały skutek.

Zakres usług, które świadczę dla osób indywidualnych to:

- leczenie jedzenia napadowego/kompulsywnego

- leczenie jedzenia emocjonalnego

- leczenie jedzenia w stresie

- zmiana nawyków żywieniowych

Moja działalność skierowana jest także do firm i większych grup. Prowadzę szkolenia dietetyczne dla firm.

Przyświeca mi motto: „Wielkie zmiany, małymi krokami” I właśnie w tych małych krokach towarzyszkę każdemu z moich pacjentów z pełnym zaangażowaniem, aby uzyskane wielkie zmiany pozostały już na zawsze.


Aby skontaktować się z Panią Ewą -

zapraszamy Was na stronę

https://dietetyk-lodz.com.pl

bądź pod numerem telefonu:

+48 505603502

19 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page